Welcome to ★ Nevvy.pl - Najlepsze serwery CS:GO!

Witaj na Nevvy.pl

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum.
Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

( ͡° ͜ʖ ͡°)

`Shainers.

Junior Admin
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

`Shainers. wygrał w ostatnim dniu 25 Lipiec

`Shainers. ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

4

O `Shainers.

 • Urodziny

Informacje Personalne

 • Lokacja
  Medyny.
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. ODWOŁANIE

  Nie ważne czy lubisz admina, czy nie, nie powinieneś go obrażać nie ważne co by się nie stało.
 2. ODWOŁANIE

  Zwyzywał i tutaj postąpił błąd, racja. Przeprosił i mam nadzieję, że to ktoś doceni, każdemu się należy druga szansa, przynajmniej tak myślę.
 3. ODWOŁANIE

  To jest tylko 7 zł, wątpię, że to jest dla niego najważniejsze.
 4. ODWOŁANIE

  // Dołączam do tego też przeprosiny ZiaQ'a z powodu, że ma permbana - 'Głupio wyszło, nie chciałem, ale się stało, wiem, że nie powinienem wyzywać adminów ale czasu nie cofnę. Chciałbym tylko przeprosić administrację i wszystkie osoby które uraziłem swoim zachowaniem, naprawdę mi głupio i zależało by mi na tym, żebym mógł wrócić na serwer, z góry dzięki.'
 5. ODWOŁANIE

  Ja bym dał tą ostatnią szansę, wyraził skruchę i to jest najważniejsze. Głupim zachowaniem było wyzywać adminów, ale najważniejsze, że przeprosił.
 6. Imgur: The most awesome images on the Internet
 7. FFA

  Jak najbardziej na tak, jeden z lepszych na te stanowisko. +)
 8. Twój nick: `Shainers. Twój link do profilu steam: Steam Community :: `Shainers. Wiek: 17. Link do GT (gametracker): https://www.gametracker.com/player/`Shainers./149.202.65.130:27055/ Czy byłeś wcześniej Adminem?: Tak. Czy posiadasz Mikrofon?: Tak. Czy będziesz płacił składki?: Tak. Coś od siebie: Mam na imię Dawid, uczęszczam do technikum o profilu informatycznym, pochodzę z okolic Olsztyna, uwielbiam koszykówkę. Od ostatnich podań poprawiłem wszystko, co mnie przekreślało w tej roli i mam nadzieję, że udowodniłem wam to, że mi zależy. +) Do zobaczenia na serwerze mordki!
 9. FFA

  Twój nick: `Shainers. Twój link do profilu steam: Steam Community :: `Shainers. Wiek: 16, niedługo 17. Link do GT (gametracker): https://www.gametracker.com/player/`Shainers./149.202.65.130:27055/ Czy byłeś wcześniej Adminem?: Tak, nie jednokrotnie. Czy posiadasz Mikrofon?: Tak. Czy będziesz płacił składki?: Mam wybór? Oczywiście. Coś od siebie: Nie chcę pisać standardowego tekstu, którym jest 'chciałbym pomóc serwerowi'. Chciałbym po prostu dołączyć do ekipy, jestem człowiekiem, który łatwo się dogaduje z ludźmi i szybko nawiązuje kontakty, więc mam nadzieję, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. • Aktywność na forum - Jest.• Minimum 16 lat (Im więcej tym lepiej) - Jest.• Minimum 15h spędzonych na serwerze - Jest.• Minimum 5h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia - Jest.• Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich - Jest.• Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym - Jest.• Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze - Mam nadzieję, że jest.• Zalecane jest posiadanie mikrofonu - Jest.
 10. ODWOŁANIE

  @Zeusnity:V
 11. FFA

  Popraw gametracka, masz link; http://www.gametracker.com/player/M%40T!! CSGO-SKINS.COM | dogry.pl/149.202.65.130:27055/ Na nie - ani razu Cię nie widziałem na serwerze, nie masz przegranych nawet 4h, rekrutacja off + admini są zawsze (zeus, nodsury)
 12. ODWOŁANIE

  To nie zmienia faktu, że każdy na serwerze powinien być traktowany tak samo. +)
 13. ODWOŁANIE

  Nie wyzywam tylko mówię jak jest, cały "klan" jest przeważnie nietykalny, nic nie można do nich powiedzieć bo zaraz admin się spina. +)
 14. ODWOŁANIE

  Nick; Gego Dostał 5 minut, tylko chyba trochę za późno i za mało.. Zresztą cały ten śmieszny klan "1338" jest traktowany inaczej przez administrację, więc pozderki.

O Nas

Sieć Nevvy.pl została założona 17 Kwietnia 2015 roku
Jesteśmy już z wami od 2 lat
Posiadamy 3 prężnie rozwijające się serwery!

Nasze Social Media