Welcome to ★ Nevvy.pl - Najlepsze serwery CS:GO!

Witaj na Nevvy.pl

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum.
Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

( ͡° ͜ʖ ͡°)

H1ddeN

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2

O H1ddeN

 • Urodziny
 1. ODWOŁANIE

  No popełniłem błąd i tyle.
 2. ODWOŁANIE

  Rzeczywiście głupio zabrzmiało to ale serio mi głupio.
 3. ODWOŁANIE

  Twój nick: HiddeN Twój link do profilu steam: Steam Community :: H1dd3N Nick Administratora: ZeuS Powód bana / gaga / mute: Obrażanie administracji Data i godzina: 27/09/17 około 20:30 Opis sytuacji: Na początku "pyszczyłem" do @ZEUSa i @kaiia ,a potem zwyzywałem całą administracje. Dodatkowe informacje: Jest mi strasznie głupio bo nie po to kupiłem VIP-a żeby teraz się wyzywać z adminami. To pierwszy i ostatni raz gdy tak robie. Jeszcze raz przepraszam adminów.
 4. SKARGA

  Twój nick: H1ddeN Twój link do profilu steam: Steam Community :: H1ddeN Nick Administratora: kaii Powód napisania skargi:złe zachowanie jako Admin Data i godzina: 26.09.2017 około 20:30 Opis sytuacji: Kaii używał buga 5 rund pod rząd, który umożliwia wejście na miejsce na, które nie może wejść osoba bez vipa na mapie de_mirage_dusk. Kiedy ja wszedłem na to miejsce zostałem dwukrotnie zeslayowany bez podania przyczyny. Dodatkowe informacje: Powiedzał żebym przeczytał regulamin jednak to on jako admin serwera sam się nie przystosował.
 5. FFA

  Jestem za.
 6. FFA

  Jestem na tak -często przebywa na serwerze -gracz bezkonfliktowy -przyjazny

O Nas

Sieć Nevvy.pl została założona 17 Kwietnia 2015 roku
Jesteśmy już z wami od 2 lat
Posiadamy 3 prężnie rozwijające się serwery!

Nasze Social Media