Welcome to ★ Nevvy.pl - Najlepsze serwery CS:GO!

Witaj na Nevvy.pl

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum.
Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

( ͡° ͜ʖ ͡°)

`Shainers.

ODWOŁANIE
Odwołanie Shainers.

Twój nick: `Shainers.
Twój link do profilu steam: Steam Community :: `Shainers. 
Nick Administratora: zeus.
Powód bana / gaga / mute: "wyszczekany jestes" 
Data i godzina: 27.07.2017 - około 17;40
Opis sytuacji: Ziomek na serwerze zaczyna na mnie najeżdżać, wiec mu napisalem, ze poszczekac to sobie moze do matki a nie do mnie, bo kolegami nie jestesmy. Chwile później dostałem kicka, za to że ziomek na mnie najeżdża? Wróciłem na serwer i spytałem, kto mnie zbanował, po czym super najlepszy admin "zeus" mi odpowiada, ze on. Odpisałem mu "pojebalo cie? gosciu na mnie najezdza a ty mi dajesz kicka?". Skończyło się tym, że dostałem bana na godzinę za nic, bo nic złego nie powiedziałem.
Dodatkowe informacje: Ty myślisz, że jak masz moderatora na forum i admina na serwerze to jesteś jakiś nietykalny i wszystko możesz? Dostałem kicka + bana za to, że faworyzujecie sobie kumpli. Ktoś stoi na respie od 3 rund i kampi to jeszcze Ci powie "dobra utkaj tam", to jest normalne zachowanie admina? Nie wiem za co ty go dostałeś, ale nie będę wnikał bo wiesz raczej gdzie to mam, prawda?

Żałosne zachowanie z twojej strony mordo, pozderki.

@Zeusnity:V

"ziomek na mnie najeżdża" może łaskawie pochwalisz się kto taki cie wyzywał? @`Shainers. Bo stwierdzenie tak od buta że wyzywa cię ziomek admina jest nie na miejscu plus mówienie do samego administratora "pojebało cię" też jest nie na miejscu. @Zeusnity:V Wypowiedź się =)

Napisano (edytowany)

Nick; Gego

Dostał 5 minut, tylko chyba trochę za późno i za mało..

Zresztą cały ten śmieszny klan "1338" jest traktowany inaczej przez administrację, więc pozderki.

Edytowano przez `Shainers.

Ty ale 1338 to ty mi nie wyzywaj 

Nie wyzywam tylko mówię jak jest, cały "klan" jest przeważnie nietykalny, nic nie można do nich powiedzieć bo zaraz admin się spina. +)

Chciałbym tylko zaznaczyć że `1338 jest grupa steam założona przez administrację ;)

To nie zmienia faktu, że każdy na serwerze powinien być traktowany tak samo. +)

Naucz się szacunku, zamykam + jak jeszcze raz będziesz taki wyszczekany w stosunku co do 3 adminów to inaczej pogadamy, cya 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

Sieć Nevvy.pl została założona 17 Kwietnia 2015 roku
Jesteśmy już z wami od 2 lat
Posiadamy 3 prężnie rozwijające się serwery!

Nasze Social Media