Welcome to ★ Nevvy.pl - Najlepsze serwery CS:GO!

Witaj na Nevvy.pl

Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do pełnej funkcjonalności forum.
Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

( ͡° ͜ʖ ͡°)

marcekkruk

ODWOŁANIE
Odwołanie

Twój nick:Mark
Twój link do profilu steam: Steam Community :: Mark
Nick Administratora:Zeus
Powód bana / gaga / mute: a dokladnie napisanie ez po wygraniu rundy (zabiciu zeusa) 

Fajnie się tam bawisz,jak masz zamiar mnie dalej jebać to sobie kup mikrofon i porozmawiajmy :) Dzieciaczku ;)

Data i godzina: 07-26-17 21:37
Opis sytuacji: Tak po zabiciu zeusa napisalem ez czyli wygraniu rundy, osobiscie nie lubie Zeusa  bo uwazam ze nie powinien byc na tym stanowisku a dokladnie moze dlatego ze tylko on mnie banuje :) bawilem sie ostatnio z nim poniewaz napisalem ze on jest slaby co zabilem go 5x po czym on zabil mnie raz i zaczal pisac ez po kilka razy po czym zabilem znow go i napisalem ez po czym dostalem gaga i napisalem przepiekne rzeczy na jego profilu tak ten ban juz minal ale wszytsko sprowadza sie do tej sytuacji po napisaniu jednego jedynego ez dostalem bana na godzine minute pozniej na 3 miesiace :) ban moze i sluszny ale na 3miesiace? on moze pisac sobie ez a ja nie? no naprawde to juz jest zalosne. 

Pozdrawiam
Dodatkowe informacje: Po prostu jest to dla mnie zenujace. 

Btw jebac Zeusa, już usunąłeś ale miałeś ;)

Skoro potrafisz dawać sobie nicku jebać ZEUSA, oraz cały opis tym za*****ć oraz komentować mi profil ścierwami to czemu piszesz o unbana ? 

Napisano (edytowany)

mam inne ;p

nie napisalem tego na nevvym lecz na profilu wiec hmm?

Edytowano przez marcekkruk

Zgrywasz teraz cwaniaka, co z tego że na swoim profilu oraz spamiłeś mi na moim profilu steam około 20 razy ? Obraza admina to obraza admina, nie lubię takiego cwaniakowania, pisanie/obgadywanie za plecami a nie powiedzenie tego w twarz ;) 

Dodatkowe informacje: Po prostu jest to dla mnie zenujace.   ????? Żenujące jest dla mnie to że boisz się odezwać ;) I obgadujesz za plecami 

okolo 20razy? napisalem ci kilka komentarzy z czym przyznalem sie w odwolaniu obgaduje? ciekawe kiedy napisalem ci te komentarze to byla twoja twarz :) moze i ban sluszny lecz za napisanie dawnego nicku nie dostalem bana :))

Kilka komentarzy twoim to 3 strony na moim profilu xD ?

Szczerze to nie mam zamiaru ci dawać unbana, bo jesteś zwykłym cwaniakiem internetowym.

Żegnam pana ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

Sieć Nevvy.pl została założona 17 Kwietnia 2015 roku
Jesteśmy już z wami od 2 lat
Posiadamy 3 prężnie rozwijające się serwery!

Nasze Social Media